KOLAY ALIŞVERİŞ

HMY OTOMOTİV size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken internet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde oto yedek parça kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca, hmyotomotiv.com’daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğine inanıyoruz.

BİLGİ GÜVENLİĞİ

HMYOTOMOTIV.COM’da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için info@hmyotomotiv.com adresine mail atabilir ya da (0216) 632 6 050 numaralı telefondan HMY OTOMOTİV Müşteri Temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerinizle ilgili olarakgöndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

HMYOTOMOTIV.COM, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşayacağınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.

İLKELERİMİZ

 

Müşteri İhtiyaçları

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru anlarız ve onun memnuniyetine önem veririz. En temel ilkemiz Müşteri Memnuniyetidir. Biz para yerine insan kazanmayı tercih eden bir firmayız.

 

Uzmanlık

 

Yedek parça uzmanlık alanımızdır. Aracınız için sunduğumuz yedek parçalarla aracınızın kalitesini hep üst seviyede tutmayı hedefleriz. Bunu her seferinde başarırız.

 

Detay

 

İşimizin detaylarını iyi biliriz. Alanında profesyonel olan ekibimizle yedek parça konusundaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebiliriz.

 

Disiplin

 

Attığımız her adımda sözümüzün eriyiz. İşimizi disiplin kültürü içerisinde yaparız. Ciddiyet ve samimiyeti doğru orantıda tutarak müşteri ilişkilerimize yansıtırız.

 

Değer Katmak

 

Profesyonel ve kararlı bir şekilde amaçlarımızın peşinde koşarız. Yaptığımız işe değer katar ve o değeri sürekli arttırmayı hedefleyerek özverimizi sizlere yansıtırız.

 

Güncel Kalmak

 

Yarınımızı nasıl bugünden daha iyi yaparız diye sorarız. Sektördeki gelişmeleri ve siz değerli müşterilerimizin taleplerini takip ederek kendimizi geliştiririz.

 

Güven

 

İleride doğabilecek sorunları ve ihtiyaçları hesaba katarız. Çalışanlarımız ve müşterilerimizle güvene dayalı ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı hedefleriz.

 

Personel

 

Çalışanlarımızın işlerini kolaylaştırılacak, müşterilerimizin memnuniyetini arttıracak doğru teknolojiyi kullanırız. Bu sayede sürekli güncel kalmayı başarırız.

BİZE HER KONUDA DANIŞABİLİRSİNİZ